2021-05-06 21:19
Bultourism
Български каталог с оферти от
хотели и агенции
Начало | ВИП оферти | ВИП агенции | Ново от оферти
Връзки | За нас | Контакти | Регистрация | Вход за потребители
Бързо търсене:

Вила "Охрид"

Македония

Адрес:
Охрид, Македонија, Питу Гули 396

Телефони:
+389 (0)78 264 470
+389 (0)78 265 470
+389 (0)70 495 840

+389 (0)46 264 470


e-mail: stavre.i@live.com
уеб страница:
Вила Охрид, Македония
Добавено на:
24-09-2011
Видяно:
5340 пъти

Сподели : Facebook

Информация


Престојувајте во Охрид во нова, модерна и удобна вила, во самото градско подрачје и во пријатен сенковит амбиент крај самата Црква „Св. Ѓорѓија“ од почетокот на 19 - ти век, со пријатни домаќини кои во секое време Ви стојат на располагање.
Во пријатна атмосфера, веднаш крај Црквата „Св. Ѓорѓија“ (1838 год. ), на 15 минути (800 метра) од езерото и од стариот дел на градот.


Располагаме со 7 соби, од кои 3 се со посебно купатило и кујна (2/1, 3/1 и 4/1), а 4 со заедничко купатило (2 x 4/1 и 2 x 2/1). Вкупно 21 легло.

Секоја соба има тераса, плазма ТВ приемник со кабловска програма и wireless интернет конекција.Допълнителни услуги

Траспорт

Цени
Цени: По договор.


Снимки


Вила Охрид, Македония - снимки   Вила Охрид, Македония - снимки   Вила Охрид, Македония - снимки  © 2005-2021 bultourism.com All rights reserved. | Условия за участие | Поверителност 18.207.253.100 - us - us   _           
execution time : 0.02