2020-05-28 00:39
Bultourism
Български каталог с оферти от
хотели и агенции
Начало | ВИП оферти | ВИП агенции | Ново от оферти
Връзки | За нас | Контакти | Регистрация | Вход за потребители
Бързо търсене:
Автобусни билети
Екскурзия Гърция

Автобусна линия - София - Кавала - о.Тасос - всяка събота

Иванико Тур
Видяна:
15 пъти


Актуализирана на :
21-05-2020
10:50

Гърция
1 ден
45 лв.

всички оферти от агенция Иванико Тур
Сподели : Facebook
Програма Изпратете запитване за офертата



Редовна автобусна линия по маршрут София - Благоевград - Офринио Бийч - Неа Перамос - Неа Ираклица - Кавала - Керамоти - Лименас - Скала Принос - Лименария - Потос

Линията ще се обслужва всяка събота от 04.07.2020 до 12.09.2020!

Отпътуване                                                                                  Пристигане
06:00                                                                                                00:30
София, автогара „Сердика“, бул. " Мария Луиза" - предгаров площад
(до Централна автогара и Централна Ж.П. гара)

07:30                                                                                                23:00
Благоевград, автогара, бул. „Димитър Солунски“

09:00                                                                                                21:30
Преминаване през ГКПП Кулата - Промахон

10:45                                                                                                19:45
Офринио бийч - Пред кафе „MISTRAL“

11:30                                                                                                19:00
Неа Перамос - пред бензиностанция „WELKOME“

11:40                                                                                                18:50
Неа Ираклица - Main Street Iraklitsa 64070, пред хотел „Iraklitsa Beach“

12:00                                                                                                18:30
Кавала - Kavalas bus station, Mitropolitou Chrisostomou 4, Kavala 654 03

13:00                                                                                                17:30
Керамоти Keramoti Port

14:00                                                                                                16:30
Лименас - Limenas Port

14:20                                                                                                16:10
Скала Принос

14:50                                                                                                15:40
Лименария - пред хотел Agali

15:00                                                                                                15:30
Потос


Цените са в лева:

Sofia  - Ofrinio Beach
Еднопосочен      45
Двупосочен      77

Дете до 12 г.
Еднопосочен    35
Двупосочен      60

Sofia  - Nea Peramos
Еднопосочен    45
Двупосочен      77

Дете до 12 г.
Еднопосочен    35
Двупосочен      60

Sofia -  Nea Iraklitsa
Еднопосочен    45
Двупосочен      77

Дете до 12 г.
Еднопосочен    35
Двупосочен      60

Sofia -    Kavala
Възрастен
Еднопосочен    45
Двупосочен      77

Дете до 12 г.
Еднопосочен    35
Двупосочен      60

Sofia  -  Keramoti
Възрастен
Еднопосочен    49
Двупосочен      83

Дете до 12 г.
Еднопосочен    37
Двупосочен      63

Sofia  -  Limenas – Thassos
Възрастен
Еднопосочен    59
Двупосочен    100

Дете до 12 г.
Еднопосочен      47
Двупосочен        80

Sofia  -  Skala Prinos
Възрастен
Еднопосочен    65
Двупосочен      111

Дете до 12 г.
Еднопосочен      52
Двупосочен        88

Sofia  -    Limenaria
Възрастен
Еднопосочен    65
Двупосочен    111

Дете до 12 г.
Еднопосочен    52
Двупосочен      88

Sofia  -    Potos
Възрастен
Еднопосочен    65
Двупосочен    111

Дете до 12 г.
Еднопосочен      52
Двупосочен      88

Blagoevgrad  -  Ofrinio Beach
Възрастен
Еднопосочен        40
Двупосочен        68

Дете до 12 г.
Еднопосочен    31
Двупосочен      53

Blagoevgrad  -  Nea Peramos
Възрастен
Еднопосочен      40
Двупосочен        68

Дете до 12 г.
Еднопосочен      31
Двупосочен        53

Blagoevgrad -  Nea Iraklitsa
Възрастен
Еднопосочен      40
Двупосочен        68

Дете до 12 г.
Еднопосочен    31
Двупосочен      53

Blagoevgrad  -  Kavala
Възрастен
Еднопосочен      40
Двупосочен        68

Дете до 12 г.
Еднопосочен      31
Двупосочен        53

Blagoevgrad  -    Keramoti
Възрастен
Еднопосочен          44
Двупосочен          75

Дете до 12 г.
Еднопосочен        33
Двупосочен        56

Blagoevgrad -  Limenas – Thassos
Възрастен
Еднопосочен      54
Двупосочен        92

Дете до 12 г.
Еднопосочен    43
Двупосочен      73

Blagoevgrad  -  Skala Prinos
Възрастен
Еднопосочен        60
Двупосочен        102

Дете до 12 г.
Еднопосочен        48
Двупосочен        82

Blagoevgrad  -  Limenaria
Възрастен
Еднопосочен        60
Двупосочен        102

Дете до 12 г.
Еднопосочен        48
Двупосочен          82

Blagoevgrad -  Potos
Върастен
Еднопосочен    60
Двупосочен    102

Дете до 12 г.
Еднопосочен    48
Двупосочен      82

029523109
0889916601
0887706170
ivaniko@mail.bg





  Снимки от нашата галерия



© 2005-2020 bultourism.com All rights reserved. | Условия за участие | Поверителност 18.206.187.81 - us - us   _           
execution time : 0.24